Skradziony telefon - jak go namierzyć?

Skradziony telefon - jak go namierzyć?

Skradziony telefon - jak go namierzyć?

W dzisiejszych czasach smartfony wykorzystywane są nie tylko w celach komunikacyjnych, ale także do wykonywania przelewów, przechowywania ważnych dokumentów i plików z danymi osobowymi itp. Kradzież telefonu pełniącego funkcję przenośnego komputera, może przysporzyć jego właścicielowi poważnych problemów. Jak poradzić sobie w trudnej sytuacji?


Skuteczne namierzanie telefonu: https://lokalizowany.pl/namierzanie-telefonu


Zabezpiecz swój telefon!


"Przezorny zawsze ubezpieczony", z pewnością już nieraz słyszałeś to przysłowie. Kupując najnowszy i nieprzyzwoicie drogi model smartfonu, warto zadbać o jego bezpieczeństwo już na samym początku. Ustalenie mocnego hasła to połowa sukcesu w przypadku kradzieży telefonu, bowiem stanowi to skuteczną ochronę wszystkich ważnych danych znajdujących się w pamięci urządzenia (np. danych do logowania w bankowości internetowej, prywatnej korespondencji e-mail). I choć nie pomoże nam to w odnalezieniu zaginionego smartfonu to w dużym stopniu pozwoli nam odetchnąć z ulgą.


Obecnie każde z urządzeń mobilnych wyposażone jest w profesjonalną i łatwą w obsłudze aplikację umożliwiającą namierzenie skradzionego telefonu np. SkyLock lub menedżer urządzeń Android. Dysponując innym smartfonem z danym systemem, przy włączonej łączności komórkowej w prosty sposób możemy uzyskać informacje na temat aktualnej lokalizacji zaginionego telefonu. Oczywiście możliwe to jest tylko wtedy, kiedy smartfon będzie miał włączony GPS oraz stały dostęp do Wi-Fi, również wyjęcie baterii bądź karty SIM utrudnia sukcesywne poszukiwanie utraconego urządzenia.

Informacje o usłudze:

  • otrzymasz dokładną lokalizację wskazanego telefonu
  • własny dostęp do panelu
  • ważność usługi to 12 miesięcy
  • dokładność do 1m przy namierzaniu
  • brak limitu na ilość numerów telefonów do lokalizacji
  • zapis trasy i pozycji telefonu jaki chcesz zlokalizować
  • 24/7 pomoc
  • anonimowość
lokalizowany.pl
ul. Lindleya 16
02-013 Warszawa
Ta strona korzysta z ciasteczek (Pliki cookies).

Zgubiony smartfon?

Aplikacja umożliwiającą znalezienie położenia konkretnego smartfona. Za pomocą tego narzędzia poznajemy lokalizację smartfona, który w trakcie namierzania nie jest wyłączony. Z lokalizatora możemy korzystać na dowolnym urządzeniu, które ma dostęp do przeglądarki. Ponadto możemy wejść w panel lokalizatora, by zapisać trasę i pozycje, w jakich namierzaliśmy zgubiony telefon.

O lokalizatorze

Do niewątpliwych zalet można zaliczyć to, że lokalizator pozwala nam zlokalizować smartfon z dużą dokładnością, więc bez problemu uda nam się znaleźć telefon jeśli nam się zgubił. Powyższa witryna zapewnia dostęp do narzędzia, które umożliwia lokalizację konkretnego telefonu komórkowego. Strona nie bierze na siebie odpowiedzialności za sposób, w jaki aplikacja jest użytkowana.

Regulamin