Skradziony telefon - jak go namierzyć?

Skradziony telefon - jak go namierzyć?

Skradziony telefon - jak go namierzyć?

W dzisiejszych czasach smartfony wykorzystywane są nie tylko w celach komunikacyjnych, ale także do wykonywania przelewów, przechowywania ważnych dokumentów i plików z danymi osobowymi itp. Kradzież telefonu pełniącego funkcję przenośnego komputera, może przysporzyć jego właścicielowi poważnych problemów. Jak poradzić sobie w trudnej sytuacji?


Skuteczne namierzanie telefonu: https://lokalizowany.pl/namierzanie-telefonu


Zabezpiecz swój telefon!


"Przezorny zawsze ubezpieczony", z pewnością już nieraz słyszałeś to przysłowie. Kupując najnowszy i nieprzyzwoicie drogi model smartfonu, warto zadbać o jego bezpieczeństwo już na samym początku. Ustalenie mocnego hasła to połowa sukcesu w przypadku kradzieży telefonu, bowiem stanowi to skuteczną ochronę wszystkich ważnych danych znajdujących się w pamięci urządzenia (np. danych do logowania w bankowości internetowej, prywatnej korespondencji e-mail). I choć nie pomoże nam to w odnalezieniu zaginionego smartfonu to w dużym stopniu pozwoli nam odetchnąć z ulgą.


Obecnie każde z urządzeń mobilnych wyposażone jest w profesjonalną i łatwą w obsłudze aplikację umożliwiającą namierzenie skradzionego telefonu np. SkyLock lub menedżer urządzeń Android. Dysponując innym smartfonem z danym systemem, przy włączonej łączności komórkowej w prosty sposób możemy uzyskać informacje na temat aktualnej lokalizacji zaginionego telefonu. Oczywiście możliwe to jest tylko wtedy, kiedy smartfon będzie miał włączony GPS oraz stały dostęp do Wi-Fi, również wyjęcie baterii bądź karty SIM utrudnia sukcesywne poszukiwanie utraconego urządzenia.

Informacje o usłudze:

  • otrzymasz dokładną lokalizację wskazanego telefonu
  • własny dostęp do panelu
  • ważność usługi to 12 miesięcy
  • dokładność do 1m przy namierzaniu
  • brak limitu na ilość numerów telefonów do lokalizacji
  • zapis trasy i pozycji telefonu jaki chcesz zlokalizować
  • 24/7 pomoc
  • anonimowość