Lokalizacja osób starszych

Lokalizacja osób starszych

Lokalizacja osób starszych

Ludzie starsi nierzadko potrzebują pomocy innych osób, by mogli cieszyć się życiem. Nie zawsze jednak najbliżsi mogą poświęcić im całą swoją uwagę zawsze wtedy, gdy wymaga tego sytuacja. Ludzie w starszym wieku mogą natomiast mieć różne problemy zdrowotne, które sprawiają, że nie mogą oni pozostawać bez opieki. Jak więc pogodzić taką sytuację, kiedy chcemy z jednej strony wykonywać swoje codzienne czynności, a z drugiej dbać o bezpieczeństwo bliskiej nam osoby w taki sposób, by nie czuła się osaczona? Odpowiedzią na to pytanie jest lokalizator ikol Spot. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala na całodobową opiekę i kontrolę osób starszych. Jest to bardzo dobra wiadomość szczególnie dla tych, którzy mają w rodzinie krewnych cierpiących na przykład na Alzheimera, bądź demencję.

Dzięki temu urządzeniu bardzo szybko uda się zlokalizować starszą osobę, jeśli opuści szpital, ośrodek, czy inne miejsce, w jakim zazwyczaj przebywa. Warto zauważyć, że lokalizator ikol Spot jest narzędziem, z którego bardzo łatwo można zacząć korzystać. Wystarczy przyczepić niewielki nadajnik do ubrania osobie, którą chcemy mieć cały czas pod obserwacją. Naciśnięcie guzika od razu poinformuje wszystkich zainteresowanych o tym, że bliska osoba oddaliła się od miejsca swojego pobytu, co pozwoli ją bardzo szybko namierzyć. W ten sposób całkowicie bezstresowo i bez wszczynania paniki uda się dyskretnie odnaleźć starszą osobę, zapewniając jej swoje wsparcie i odprowadzając z powrotem do miejsca, w jakim na co dzień przebywa. W jaki sposób możemy zostać poinformowani, że starsza osoba się zgubiła? Otrzymujemy od razu powiadomienie w postaci wiadomości SMS i maila, więc jest to narzędzie, z którego możemy bezpiecznie korzystać w swoim telefonie.

Informacje o usłudze:

  • otrzymasz dokładną lokalizację wskazanego telefonu
  • własny dostęp do panelu
  • ważność usługi to 12 miesięcy
  • dokładność do 1m przy namierzaniu
  • brak limitu na ilość numerów telefonów do lokalizacji
  • zapis trasy i pozycji telefonu jaki chcesz zlokalizować
  • 24/7 pomoc
  • anonimowość
lokalizowany.pl
ul. Lindleya 16
02-013 Warszawa
Ta strona korzysta z ciasteczek (Pliki cookies).

Zgubiony smartfon?

Aplikacja umożliwiającą znalezienie położenia konkretnego smartfona. Za pomocą tego narzędzia poznajemy lokalizację smartfona, który w trakcie namierzania nie jest wyłączony. Z lokalizatora możemy korzystać na dowolnym urządzeniu, które ma dostęp do przeglądarki. Ponadto możemy wejść w panel lokalizatora, by zapisać trasę i pozycje, w jakich namierzaliśmy zgubiony telefon.

O lokalizatorze

Do niewątpliwych zalet można zaliczyć to, że lokalizator pozwala nam zlokalizować smartfon z dużą dokładnością, więc bez problemu uda nam się znaleźć telefon jeśli nam się zgubił. Powyższa witryna zapewnia dostęp do narzędzia, które umożliwia lokalizację konkretnego telefonu komórkowego. Strona nie bierze na siebie odpowiedzialności za sposób, w jaki aplikacja jest użytkowana.

Serwis lokalizowany.pl umożliwia użytkownikom dostęp do strony, na której znajdują się aplikacja do namierzania telefonów z systemem android. Serwis posiada płatności Premium SMS dostępną w sieciach Plus, T-Mobile, Orange oraz Play. Koszt wysłania SMS na numer Życzymy przyjemnego korzystania ze strony. W razie nie otrzymania kodu płatności proszę skorzystać z formularza kontaktowego.