Gdzie jest dziecko

Gdzie jest dziecko

Gdzie jest dziecko

Nasze dzieci są cały czas w ruchu i nie sposób niekiedy za nimi nadążyć. Staramy się od najmłodszych lat zapewnić im swobodę w wyrażaniu siebie i w budowaniu wiary w swoje możliwości i umiejętności. Nie oznacza to jednak, że mamy stać biernie i nic nie robić, kiedy na przykład nasze dziecko jest w szkole, bądź na obozie i nie wiemy, co się z nim wówczas dzieje. Nasza kontrola rodzicielska może trwać nieustannie, nawet wtedy, gdy nie jesteśmy fizycznie przy naszej pociesze. Może nam w tym pomóc lokalizator ikol Spot. Za pomocą tego innowacyjnego i zaawansowanego technologicznie rozwiązania, możemy zdalnie dbać o bezpieczeństwo naszych dzieci. Jest to szczególnie dobre narzędzie dla tych rodziców, których dzieci uczestniczą w wielu zajęciach pozalekcyjnych, jakie wymuszają późniejszy powrót do domu. Niemniej takie urządzenie można bardzo łatwo schować w plecaku, bądź też w kurtce, dlatego też możemy mieć cały czas na oku te starsze, jak i te młodsze dzieci. Dzięki temu możemy być spokojni o nasze pociechy, niezależnie od tego, gdzie się znajdują.

Lokalizator ikol Spot pozwala na to, by namierzać dzieci w czasie rzeczywistym, online, dlatego też jest to tak wspaniały wynalazek. Narzędzie to działa dwadzieścia cztery godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, więc o bezpieczeństwo naszych dzieci możemy dbać bez przerwy. Zaletą tego urządzenia jest to, że jest ono wyposażone w wytrzymałą baterię, która doskonale sprawdza się nie tylko na co dzień, ale również wtedy, gdy dziecko wyjeżdża na szkolną wycieczkę. Jeśli dziecko się zgubi, bardzo szybko uda się je zlokalizować. Wystarczy bowiem nacisnąć raz specjalny guzik wmontowany w moduł, by natychmiast sygnał został przesłany w postaci wiadomości SMS i maila na telefon. Alarm z jednej strony wysyła sygnał, a z drugiej przesyła współrzędne, dzięki czemu bardzo szybko można dotrzeć do dziecka.

Informacje o usłudze:

  • otrzymasz dokładną lokalizację wskazanego telefonu
  • własny dostęp do panelu
  • ważność usługi to 12 miesięcy
  • dokładność do 1m przy namierzaniu
  • brak limitu na ilość numerów telefonów do lokalizacji
  • zapis trasy i pozycji telefonu jaki chcesz zlokalizować
  • 24/7 pomoc
  • anonimowość
lokalizowany.pl
ul. Lindleya 16
02-013 Warszawa
Ta strona korzysta z ciasteczek (Pliki cookies).

Zgubiony smartfon?

Aplikacja umożliwiającą znalezienie położenia konkretnego smartfona. Za pomocą tego narzędzia poznajemy lokalizację smartfona, który w trakcie namierzania nie jest wyłączony. Z lokalizatora możemy korzystać na dowolnym urządzeniu, które ma dostęp do przeglądarki. Ponadto możemy wejść w panel lokalizatora, by zapisać trasę i pozycje, w jakich namierzaliśmy zgubiony telefon.

O lokalizatorze

Do niewątpliwych zalet można zaliczyć to, że lokalizator pozwala nam zlokalizować smartfon z dużą dokładnością, więc bez problemu uda nam się znaleźć telefon jeśli nam się zgubił. Powyższa witryna zapewnia dostęp do narzędzia, które umożliwia lokalizację konkretnego telefonu komórkowego. Strona nie bierze na siebie odpowiedzialności za sposób, w jaki aplikacja jest użytkowana.

Serwis lokalizowany.pl umożliwia użytkownikom dostęp do strony, na której znajdują się aplikacja do namierzania telefonów z systemem android. Serwis posiada płatności Premium SMS dostępną w sieciach Plus, T-Mobile, Orange oraz Play. Koszt wysłania SMS na numer Życzymy przyjemnego korzystania ze strony. W razie nie otrzymania kodu płatności proszę skorzystać z formularza kontaktowego.