Nowe rozwiązania płatności Google Pay

Nowe rozwiązania płatności Google Pay

Nowe rozwiązania płatności Google Pay

Według najnowszych informacji, udostępnionych przez Google, aplikacja Google Pay dostępna w systemie Android zostanie poddana udoskonaleniom. Użytkownicy będą mogli liczyć przede wszystkim na możliwość dokonywania różnych transakcji w sposób łatwy a co ważne bezpieczniejszy.
Aktualnie trwają prace nad wprowadzeniem zmian, które umożliwią dostęp do Google Pay we wszystkich oferowanych produktach. Na pewno możliwość płacenia przy użyciu kart zapisanych na koncie Google znacznie ułatwi cały proces i zwiększy komfort użytkowników. W tej kwestii nie będzie miało znaczenia przez jaki produkt Gogle transakcja będzie finalizowana. Co ważne już wkrótce nowe możliwości mają pojawić się na internetowych stronach i aplikacjach. Dostępne będą także w sklepach, jak i lokalach usługowych zarówno w Polsce, jak i na całym świecie. Nie da się ukryć, że dzięki temu transakcje będą znacznie łatwiejsze, bo płatność za nie będzie sprawiała trudności.
Zmiany czekają również użytkowników, którzy korzystają z Google Pay w systemie Android.

Tutaj zmiany będą polegały na ułatwieniu dostępu do wszystkich potrzebnych informacji już z poziomu głównego ekranu. Bez przeszkód każdy użytkownik będzie mógł śledzić i sprawdzać jakie zakupy zostały dokonane. Dodatkowo będzie można również liczyć na otrzymanie przydatnych porad i wskazówek, a także odszukać ulubione sklepy czy lokale. Co na pewno spotka się z dużym uznaniem. W odpowiedniej zakładce będzie również możliwość wglądu do kart kredytowych czy debetowych, które w końcu będą uporządkowane, a co ważne bez trudu będzie można z nich korzystać. Oczywiście aplikacja będzie oferowała również dostęp do różnego rodzaju lojalnościowych programów, kart podarunkowych czy będzie możliwość odkrywania wielu cennych nagród.
Ważną informacją dla użytkowników będzie fakt, iż mogą bezpiecznie dokonywać płatności, gdyż Gogle Pay posiada bardzo dobre i skuteczne systemy zabezpieczeń, dzięki którym każde konto będzie prawidłowo chronione, a dane osobowe nie zostaną przechwycone, co niestety bardzo często się zdarza zwłaszcza w Internecie. Nie zmienia to jednak faktu, iż nadal będzie można wykorzystywać zabezpieczenia, jakie oferowane są przez poszczególne banki, do nich będzie dołożony dodatkowy system zabezpieczeń oferowany przez Google. Na pewno ułatwieniem będzie również szybkie płacenia za transakcje poprzez koszyk i wybranie opcji Gogle Pay, co zajmie zaledwie kilka sekund, gdyż dotychczas przymus wypełniania formularzy online znacznie przedłużał cały proces.

Informacje o usłudze:

  • otrzymasz dokładną lokalizację wskazanego telefonu
  • własny dostęp do panelu
  • ważność usługi to 12 miesięcy
  • dokładność do 1m przy namierzaniu
  • brak limitu na ilość numerów telefonów do lokalizacji
  • zapis trasy i pozycji telefonu jaki chcesz zlokalizować
  • 24/7 pomoc
  • anonimowość