Nowoczesne smarfony dla wymagających użytkowników

Nowoczesne smarfony dla wymagających użytkowników

Nowoczesne smarfony dla wymagających użytkowników

Najnowsze wersje znanych i cenionych przez użytkowników smartfonów LG K10 i LG K8 niosą za sobą wiele dodatkowych udoskonaleń, które w znacznym stopniu wpływają na ich funkcjonalność. Oferta smartfonów K od znanej firmy LG została stworzona z myślą o użytkownikach, którzy cenią jakość, styl, a zarazem prostotę użytkowania. Najnowsze modele telefonów zostały dodatkowo wzbogacone możliwością wykonywania dobrej jakości zdjęć nawet przy słabym oświetleniu, bezpośredni wpływ ma na to udoskonalony autofokus. Zarówno K8, jak i K10 posiadają trwałe, opływowe obudowy dostępne w trzech różnych kolorach. Atutem najnowszych smarfonów jest szklany panel 2.5D Arc Glass.
 Dzięki wzbogaceniu smartfonów o dodatkowe funkcje, a zwłaszcza o redukcje szumów obrazu, użytkownicy będą mogli cieszyć się zdjęciami w znacznie lepszej jakości, nawet jeśli będą wykonywane przy słabym oświetleniu. Udoskonalony autofokus wraz z trybem HDR pozwoli na uzyskanie bardziej wyrazistego i jaśniejszego obrazu. Dodatkowo smartfony będą miały funkcję Time Helper, czyli w samowyzwalacz, dzięki któremu zrobienie rodzinnej fotografii nie będzie stanowiło żadnego problemu.

Każdy będzie miał możliwość odpowiedniego ustawienia się, gdyż za pomocą błysków lampy będzie odliczany czas, po którym nastąpi wyzwolenie migawki. Na pewno hitem tegorocznych smartfonów oferowanych przez LG będzie funkcja, dzięki której będzie można robić maksymalnie dwadzieścia zdjęć w czasie trzech sekund. Będą one automatycznie łączone, dzięki czemu powstanie animacja GIF, którą z kolei można będzie przesłać do przyjaciół. Co ważne Flash Jump Shot działa zarówno z przednim, jak i tylnym aparatem i będzie dostępny w jednym, jak i w drugim modelu.
Można powiedzieć, że najnowszy model K10, będzie klasycznym funkcjonalnym smartfonem, zaopatrzonym w trwałą metalową obudowę, który umożliwi wykonywanie szelfie z efektem bokeh, co na pewno ucieszy miłośników robienia fotek. Co ważne, możliwość poprawienia ostrości została również ulepszona i można ją wykonać znacznie szybciej niż w poprzednich modelach. Oczywiście udoskonaleniu uległ również aparat w K8, gdyż został poprawiony interfejs oraz jakość wykonywanych zdjęć. Również ma możliwość wykonywania automatycznego selfie, jak i możliwość wyzwalania migawki za pomocą gestu.
Niestety aktualnie najnowsze smartfony nie są dostępne jeszcze w regularnej sprzedaży. Ich debiut na polskim rynku został zaplanowany w drugiej połowie roku, więc zainteresowani będą musieli cierpliwe poczekać, choć zapewne warto będzie, gdyż zarówno K8, jak i K10 będą w przystępnych cenach.

Informacje o usłudze:

  • otrzymasz dokładną lokalizację wskazanego telefonu
  • własny dostęp do panelu
  • ważność usługi to 12 miesięcy
  • dokładność do 1m przy namierzaniu
  • brak limitu na ilość numerów telefonów do lokalizacji
  • zapis trasy i pozycji telefonu jaki chcesz zlokalizować
  • 24/7 pomoc
  • anonimowość